Background

Kurumsal

canan tekstil

HAKKIMIZDA

Şirketimiz dinamik bir yapıya sahip olmakla birlikte makine parkurumuzla olan farkımız bizi üretimde, ürün yelpazesini ve üretim kapasitemizin verimliliğini geliştirmede önemli bir noktaya getirmiştir. Müşterilerimize en doğru, en kaliteli ve en hızlı hizmeti sunanmaktan gurur duymaktayız.

image
image
image
1996

Polipropilen Halı İpliği Üretimi

Mehmet Canan ÖZYAŞAR tarafından Gaziantep’te kurulan Canan Tekstil Gaziantep’teki ilk Polipropilen halı ipliği üreticilerinden biri olarak üretim hayatına başlamıştır.

2000

Endüstriyel ve El Örgü İplikleri

Polipropilen ipliklere ilave olarak kesikli uzun elyaf iplik üretim tesisi ile Akrilik, Yün ve Karışımlı Fantezi İplikler ile El Örgü İplikleri konusunda üretime başlamış ve iplik sektöründeki tecrübesini üretici olarak taçlandırarak kısa zamanda sektörün önemli üreticilerinden biri olmuştur.

2008

Kapasite Artırımı ve Yeni Boya Teknikleri

Akrilik ve Karışımlı iplik üretim kapasitesini 2 katına çıkartan Canan Tekstil, Boyahane kapasitesi ve ürün boyama tekniklerini de artırarak Tow elyaf boyama, Çile boyama ve Bobin boyamanın yanında, Akıllı Baskı, Degrade Baskı ve Turbo baskı makinelerini de bünyesine katarak ürün yelpazesini genişletmiş ve yeni geliştirdiği ürünlerle sektöre yön verir hale gelmiştir.

2015

Anatolian Weavers

Anatolian Weavers adıyla Makine Halısı üretimine de başlayan Canan Tekstil bugün Halı sektöründe söz sahibi firmalar arasındadır.

2020

Canan Nonwovens

Nonwoven Spunlace Dokusuz Kumaş yatırım kararı alınarak 2021 yılının sonlarına doğru Spunlace Nonwoven Kumaş üretimine de başlayacaktır.

Profesyonelliği, sürdürülebilirliği ve insana saygıyı ilke edinerek ihracat vizyonuyla hareket eden Canan Tekstil gücünü müşterilerinden ve çalışanlarından alarak geleceğe doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Genel Aydınlatma Bildirimi
Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası
Kişisel Veri Başvuru Formu
Canan Tekstil Bilgi Toplumu Hizmetleri
Canan İplik Bilgi Toplumu Hizmetleri
50
Ülkeye İhracat
1,200
Ton/Ay Kapasite
40
Milyon USD İharacat
1,200
Çalışan Sayısı

Canan Tekstil

ÜRETİM PROSES

Canan Tekstil 1996 yılında Gaziantep’in ilk Polipropilen üreticilerinden biri olarak üretim hayatına başlamıştır. 2002 yılında Polipropilen ipliklere ilave olarak Akrilik, Karışımlı İplikler ve El Örgü İplikleri konusunda üretime başlamış ve iplik sektöründeki tecrübesini üretici olarak taçlandırarak kısa zamanda sektörün önemli üreticilerinden biri olmuştur.

Canan Tekstil
Üretim Hattı
Canan Tekstil Fabrika
Canan Tekstil
Üretim Hattı
Canan Tekstil Fabrika
Canan Tekstil
Üretim Hattı
Canan Tekstil Fabrika
Canan Tekstil
Üretim Hattı
Canan Tekstil Fabrika
Background

Ne yaparsan yap, en iyisini yapmalısın